Видео

Скијање во ДЛАБОК снег – вака изгледа тоа (видео)


Кога некој ќе ви се жали на длабок снег, ако не ви пушти нешто слично на ова, да знаете дека само кука. 😀

A post shared by Jack Francîs (@jack.francis_) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top