Славни

Скандал на национална ТВ: Без градник и гаќички покажа повеќе од што треба (видео)

Албанската пејачка Кејвина Ктела на тамошната национална телевизија се појави во прилично провокативен, црвен фустан, а со својот секси танц ја разголе фантазијата на сите гледачи.

Кејвина во шоуто се појави во фустан со екстремно високи засеци речиси до нејзините бујни гради, а за контроверзноста да биде уште поголема, под фустанот не носеше ниту градник, ниту гаќички.

Во неколку наврати додека траеше нејзиниот перформанс, таа покажа малку повеќе отколку што е пристојно за на една национална телевизија. Дополнително загревање на атмосферата направија нејзините бујни и немирни гради.

За оние кои „немаат време“, одете на видеото од 02:40 минута.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top