Вебкафе

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ РУСИЈА: Најдобриот пилот во невидено срамно издание! (фото)


15 руски пилоти на цивилната авијација направија голем скандал кога на една журка играле полу голи на Бени Бенсаи.

Снимката многу брзо се прошири на социјалните мрежи, а дисциплинската комисија се уште нема пронајдено адекватна казна.

Пилотите на снимките се во нивниот тренинк камп во Русија, направиле пародија на ЛГБТ спотовите и се облечени во садо мазо костуми, а насловот е „Зошто е подобро да не летате со авион“.

Иако младите женски кориснички се воодушевени од нивниот „настап“, голем дел од Русија е загрижен.

„Седам во канцеларија и не знам што да направам. Ќе го решиме ова како што знаеме и умееме. Во авијацајата сум 20 години и прва пат видов вакво нешто. Снимката ме боли, бидејќи многу вложивме во ови момци, а тие ни враќаат на ваков начин“ рече командантот Питер Тимофеев.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top