Славни

Сите зјапаа во „вештачкиот“ задник на Иги Азалеа

27-годишната австралиска раперка Иги Азалеа, позната по голем број хитови со кои ги освојува светските музички топ листи, вниманието со години го привлекува и со својот задник за кој по медиумите и јавноста сè повеќе се шушка дека е творба на пластичен хирург.

Раперката на забава во Холивуд се послужи со добро проверената формула за привлекување внимание со своите атрибути, па на журката се појави во комбинација која веројатно не би сакала да ја копира ниту една девојка.

Црни кожени припиени панталони, тесна маичка и темнорозови чизми беа изборот кој на крајот остана во сенка од нејзиниот задник на кој беше фокусирано сето внимание од присутните на забавата, пренесуваат американските медиуми.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Естетска хирургија или мајка природа – уште се кршат копја на оваа тема кога станува збор за газето од Азалеа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top