Славни

Сите му завидуваат: Кој е типот кој го „залапа“ Моника Белучи во Кан? (видео)


На синоќешното отворање на Канскиот филмски фестивал сите погледи беа насочени кон Моника Белучи.

52-годишната италијанска убавица блесна во креација од Диор.

Како дел од својот настап, таа страсно го бакна 38-годишниот водител Алекс Лиц пред премиерното прикажување на филмот „Ismael’s Ghosts“.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top