Актуелно

Силувано 13 годишно девојче во Прилеп!


Поради постоење основи на сомнение, Полициската станица Прилеп поднесе кривична пријава против Ш.Р. (37) од Прилеп за сторено кривично дело полов напад врз дете што нема наполнето 14 години.

Пријавениот, во својот дом, со употреба на физичка сила, извршил полови дејства над 13- годишно девојче, со кое бил во роднински врски.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top