Славни

Силниот ветер откри зошто Трамп има таква фризура! (видео)


Сите ние некогаш имаме лош ден за фризура, а ни претседателот на САД не може против тоа. Фризурата на Трамп неретко е мета на социјалните мрежи, а иако тој тврди дека неговата коса е вистинска, многу се соменуваат во тоа.

Неодамна е објавена снимка на која конечно може да се реши мистериата на претседателската коса.

На Твитер е објавено видео во кое Трамп се чакува во авион на ветровито време.

„Прво не мислев дека е можно, но најверојатно е..“ напиша новинарката која го објави видеото.

Имено, кога Трамп се најде на пола од скалите, дувна силен ветер, а притоа задниот дел од неговата коса се подигна и се откри големо ќелаво место.

Иначе, неговиот доктор потврди дека Трамп пие лек против ќелавост, а се спомнуваше дека бил и на операција за пресадување на коса, но тоа никогаш не е потврдено.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top