Жешко

„Силиконската долина“ во деколтето од секс бомбата Франческа Лараин

Франческа Лараин е фотомодел со италијанско потекло и венецуелска адреса, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела.

172 сантиметри високата секс бомба е горда на своите силиконски гради кои ги истакнува во секоја прилика, а преку нејзините секси фотки успеа да стигне до врвот на својата популарност на социјалните мрежи.

Има позирано за Maxim, GQ Italia, како и за рекламните потреби на 138 Water. Оваа 21-годишна бујна блондинка, покрај „моделинг“, се занимава и со моден дизајн и поседува сопствена линија костими за капење и секси долна облека.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top