Славни

Си сака, си може: Ким си се пофали со „позлатениот“ задник

Ким Кардашијан објави фотографии од снимањето на рекламната кампања за својата линија производи за разубавување KKW.

На објавените фотки позира премачкана со „златни“ светки, кои го истакнаа и нејзиниот бомбастичен задник. Славната старлета секогаш знае како да го држи вниманието од своите обожаватели „на туража“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top