Вебкафе

Шоу на ирските навивачи во Копенхаген: Жените им ги покажуваа гаќите! (видео)

Навивачите на Република Ирска имаа голема причина за славје после првиот меч од баражот за СП, откако успеаа да се одбранат и да одиграат 0:0 против Данска во Копенхаген.

Ирските навивачи направија невидено шоу пред еден магазин за долен веш. Се собраа и пееа пред продавницата, а кога една госпоѓа излезе, побараа од неа да им покаже што купила.

Молбата им беше задоволена па гаќите се виореа пред нив, на општо задоволство.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top