Вебкафе

Шокантно прашање: „Таа сака со мене да ја изгуби невиноста пред да умре, што да правам?“


Едно младо момче им се обрати на корисниците од социјланите мрежи за помош, бидејќи другарката која заболела од рак и е на смртна постела бара од него да и ја исполни последната желба, односно со него да ја изгуби невиноста и да има секс за прв пат.

Откако му го дала предлогот, момчето се нашло во незгодна ситуација бидејќи незнаел како да реагира.

„На мојата другарка и е дијагностициран рак и прогнозите не се добри. Таа е невина, како и јас и ми рече дека сакала да води љубов со мене пред да стане толку болна. Не сум сигурен што да и кажам“ напиша тој.

Постот предизвика многу различни реакции, а корисниците му даваа различни совети. Поголем број го советуваа да прифати ако другарката го привлекува.

„Да не е таква ситуацијата и таа да е само некоја девојка кој си ја запознал, дали би ја гледал како сексуален партнер? Дали те возбудува? Ако е твојот одговор ДА тогаш мислам дека тоа треба да го направиш“ напиша еден корисник.

„Направи го тоа, дури ако не би го направил ако таа не е болна. Исполни и ја желбата ако ти е добра пријателка“ напишаа тие.

Постот на овој корисник на Редит се појави пред само 20 часа, а се уште нема одговор дали мочето го направило тоа или не.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top