Вебкафе

Шокантно однесување: Се сексаа во преполн авион и никој не ги спречи во аздисот


Откако снимката од еден напален и пијан пар кој имаше секс за време на летот од Велика Британија кон Ибица заврши на интернет, Ryanair најави иницирање на истрага за инцидентот. Освен однесувањето на бесрамниот пар на снимката, спорно е и тоа што никој од екипажот на авионот не се обиде да ги прекине во нивниот сексуален аздис.

„Нема да толерираме непристоно однесување кое ги крши правилата, а сите патници кои покажуваат непочитување и неприфатливо однесување можат да одговараат за истото“, порачаа од компанијата нагласувајќи дека ова е „целосно неприфатлив инцидент“.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top