Видео

Шокантно: Киднапирана жена избега од багажникот на колата од киднаперите


Драматичната и стресна сцена беше снимена од безбедносните камери на паркингот пред маркетот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top