Вебкафе

Шокантна снимка: Бомбаш самоубиец крева во воздух турски воен пункт

Не е сцена од некој холивудски филм туку вистинска случка во која животите, освен самоубиецот, ги загубија и 10 војници и 7 цивили.

Advertisements
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top