Вебкафе

Шокантна емисија: Се запознаа на радио, во живо, се раслекоа голи и се фрлија секс (18+)


Контроверзните австралиски радио водители Кајл Сендилендс и Џеки О’Хендерсон направија своја верзија на “dating show”, а веќе првите гости веднаш се раслекоа до гола кожа, а истиот ден падна и секс.

На Даниеле и Ричи не им требаше многу формално запознавање. Се бакнаа неколку минути откако се запознаа, а набрзо беа голи еден пред друг. Истиот ден завршија во кревет.

Водителите од радио станицата KIIS FM одлучија да ги спојат двајцата атрактивни млади луѓе, а како ќе се одвива ситуацијата никој не знаеше. Ден после „запознавањето“, тие повторно се појавија во емсијата, а еден од водителите ги праша како си поминале.

„Ок, кажете ни дали имавте секс?“, беше прашањето, на што Даниеле како од топ одговори, „Ух, да!“

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top