Вебкафе

Шетаа потполно голи низ улиците на Њујорк! (фото)


Група голи модели обоени од глава до пети прошетаа по ладните улици на Њујорк како дел од Polar Bear Paint, традиционалното хуманитарно случување во кое учесниците во ладна вода ја слават Новата година.

Моделите се нацртани во студио на Тајм Сквер и излегоа надвор на ниска температура и силен дожд.

Организаторот, Енди Голуб, вели дека моделите „ за малку ќе донесеа сонце“ со себе.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top