Славни

Северина по снегот со чизми од 1595 евра! (фото)

Пејачката на Инстаграм обавила неколку фотографии на кои позира на снегот во чизми со штикла од 11 центиметри со потпис од луксузната француска модна куќа.

Носи рефлектирачки металик чизми, високи над колена питпишани со брендот Баленсиага кои имаат цена од 1595 евра. Севе ефективните чизми ги искомбинирала со долг фустан и преку себе префрлила шарена бунда.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Се гледа дека Севе како и секогаш е во чекор со водечките трендови, а нешто што треба да замереме е тоа дека бундата во 2018 година требало да биде од вештачко крзно.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top