Advertisements
Славни

Селма Хајек си „млачи“ во плиткото (видео)

И на 52-годишна возраст, фаталната мексиканска актерка и холивудска ѕвезда Салма Хајек може да се пофали со опасно секси тело и жешки атрибути. Тоа го докажа и покажа со последното видео кое го сподели на Инстаграм, снимено на Карибите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Хајек и покрај возраста сè уште важи за една од најпосакуваните жени кои бескомпромисно ја разгоруваат машката фантазија. И не прави задршка во тоа да ги чести своите Инстаграм обожаватели со жешки и провокативни фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Advertisements

Најпопуларно

To Top