Advertisements
Славни

Селесте неприкосновено секси во топлес издание во Мексико

Најсексапилната промотерка на UFC борбите, Аријани Селесте, ги воодушеви присутните на плажа во Мексико со топлес издание додека уживаше во слободното време со пријателите.

Девојката чие вистинско име е Пенелопе Лопес Маркез, не се воздржуваше да го соблече горниот дел од костимот за капење, а папараците кои беа во близина тоа го дочекаа како „кец на десетка“.

Advertisements
To Top