Видео

Сељак со BMW: Гази „до даска“, рока турбофолк и не е жив ако не се пофали со тоа (видео)

Снимено некаде во околината на Загреб, според информациите каде што е објавено видеото. Гази со 260 км/час, додека во BMW-то пука турбофолк и снима за да се пофали со „подвигот“. Кога велиме сељак, не го мислиме тоа поради музиката (да не се разбереме погрешно), туку поради тоа што ги става во опасност сите други учесници во сообраќајот снимајќи се додека вози со ненормална брзина.

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top