Славни

Секси танц на девојката на Нејмар: Ја покажа тангата и голиот задник!


Бруна Маркезине, девојка на ѕвездата на Барселона, Нејмар привлече големо внимание за време на карневалот во Рио.

Нејзиниот секси танц преку ноќ стана хит на интернет, а социјалните мрежи се преполни со нејзини фотографии каде откри можеби и повеќе.

Бруна со своето друштво одлично се забавуваше по улиците на Рио со провидно мини здолниште и мрежести чорапи, па предизвика големо внимание.


Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top