Славни

Секси спортистката распали со фотка на која позира без гаќички


Таа важи за еден од најпознатите женски фитнес тренери на светот. Мишел Левин знае како да ја разгори фантазијата кај своите фанови.

Типката неодамна објави фотка на кој ги спушти панталончињата покажувајќи дека не носи ништо под нив.

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

„Тоа е само гребаница“, напиша кратко покрај фотката.

Мишел прво работеше на улиците од родната Венецуела. Неколку години се занимаваше со „моделинг“ и поради природата на работата држеше одлична линија.

Во САД се пресели пред седум години, а после тоа нејзината кариера молњевито почна да оди во нагорна линија. Нејзиниот Инстаграм профил брзо стана популарен, а денес има над 12 милиони следбеници.

Тренира пет пати неделно, а тврди дека огледалото е нејзин најдобар мотиватор. За нема нема подобра мотивација од пронаоѓањето нов резултат после тренингот кога ќе го погледне нејзиното тело.

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top