Галерии

Секси шопинг: Кога ќе ги видите, ќе заборавите што требаше да купите (фото)


Сепак, никој нема да се лути доколку во нашите супер-маркети гледаме што повеќе вакви појави. Можеби кога ќе ги видите, ќе заборавите за што сте отишле во продавница, а можеби и ќе ве мотивираат во шопингот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top