Славни

Сексапилната убавица му даде „црвен картон“ на асот од Манчестер Јунајтед

Манекенката и актерка Џена Фрумес го откачи својот дечко, фудбалскиот ас на Манчестер Јунајтед, Џеси Лингард, неколку месеци после веста дека фраерот ја изневерил со друга убавица.

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

24-годишната сексапилна Фрумес веста дека му раскина на Лингард ја сподели на Твитер. „Барем можам да речам дека пробав, плус уживав во возењето“, напиша таа на својот профил, но подоцна го избриша истиот твит.

„Џеси го сакам до смрт, но некогаш тајмингот едноставно е во аут“, додаде во четвртокот, но и тој твит подоцна исчезна.

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jesse 🔱 (@jesselingard) on

Веста доаѓа три месеци откако Лингард наводно ја изневери со една навивачка после поразот во градското дерби со Манчестер Сити.

Тогаш тие тврдења наводно не ја допираа Фрумес, па таа продолжи да објавува нивни заеднички фотографии на социјалните мрежи, покажувајќи колку е вљубена во него. Но, тоа траеше неполни три месеци, а сега, судејќи според сè, Џена повторно е „сингл“.

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top