Славни

Сексапил среде пустина: Хали Бери во егзотично топлес издание

Холивудската актерска ѕвезда и оскаровка Хали Бери знае на уникатен и автентичен начин да ги мотивира своите следбеници и обожаватели на социјалните мрежи да водат повеќе грижа за себеси.

Атрактивната актерка на својот профил на Инстаграм објавила фотографија на која во пустината Сахара во Мароко позира во топлес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

„Водете грижа за своето тело, тоа е единственото место во кое можете да живеете“, напишала Хали во описот на фотката.

Инаку оваа фотографија е направена во ноември лани, кога актерката во Африка го снимала третиот дел на филмот „Џон Вик“, но дури сега одлучила да ги израдува своите 4,3 милиони следбеници.

Advertisements
To Top