Жешко

Секс скандал го тресе американскиот спорт: Порно фотки од пијаната олимпијка (18+)

Познатата американска скокачка во вода, Кесиди Кук (22) е една од последните славни спортистки чии жешки и компромитирачки фотографии се најдоа на социјалните мрежи.

Интернет страницата Thefappening ги објави нејзините контроверзни фотки, а во јавноста протече и приказната дека некој го хакирал нејзиниот телефон, како и тврдењето дека дури и самата ги пласирала фотографиите во јавност во пијана состојба, како што истакнуваат некои на социјалните мрежи.

 

Некои од фотографиите се наоѓаат и на нејзиниот заштитен Инстаграм профил и се со експлицитна вербална и визуелна содржина, а на некои од нив Кесиди е во кревет со својот дечко.

 

 

Како и да е, нејзините фотографии моментално се барани и прегледувани на интернет. Кесиди Кук беше учесничка на Олмимписките игри во 2016 година, а ја поврзуваа со британскиот пливач Том Далеј.

Порнографскиот портал xHamster во 2016 година направи листа со најсексапилните олимпијци од Рио, врз основа на пребарувањето на нивните имиња на истиот сајт. Секако, меѓу нив беше и Кесиди Кук.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top