Вебкафе

Секс на работа: Вработени во познатиот трговски ланец снимени „на дело“ во канцеларија

Враотени во Tesco од Велика Британија се препуштиле на страстите во канцеларијата од компанијата, не знаејќи дека ги снимаат двајца тинејџери.

На снимката се гледа како жената седи на масата со подигнато здолниште, а мажот орално ја задоволува.

Момците кои живеат недалеку од трговскиот случајно ја забележале нивната секс авантура, а кога сфатиле за што станува збор, веднаш ги снимиле со мобилните телефони.

Снимката на Whats App стана вистински вирален хит.

„Ваквите ситуации ги сфаќаме доста сериозно и веднаш инициравме истрага“, изјави портпаролот од Tesco.

Компромитирачкото видео можете да го погледнете ТУКА.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top