Славни

Секс бомба со српски корени: Доби два порно Оскари за прилично бизарни сцени


Оваа порно ѕвзда е родена во Пенсилванија, но по потекло е од Србија и Русија. На порно Оскарите беше номинирана дури во осум категории.

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on

Адријана Чечик, секси Американката со српско-руски корени, триумфираше во две категории на AVN наградите (познати и како порно Оскари) и тоа за најбизарни сцени – најобра сцена со трансексуален секс заедно со трансексуалката Обри Кејт и за највпечатлива секс сцена во виртуелна реалност во филмот Zombie Slayers.

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on

27-годишната порно ѕвезда на социјалните мрежи им заблагодари на сите кои гласаа за неа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top