Галерии

Секој зет би посакал ваква деверуша од кај невестата


И по можност невестата да го фрла одново и одново бидермаерот додека оваа деверуша не го фати, не заради неа, туку заради атмосфера на „подиумот“. 😀

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top