Славни

Се здебели 20 килограми: Ријана ги изненади фановите со новиот изглед

Додека на повеќето луѓе често пред и по божиќните и новогодишните празници им тежи и прашањето „што ми требаше толку руска салата, ќифли и месо“, Ријана фрли на себе некој килограм вишок и ич не се замара со тоа.

Странските медиуми пишуваат дека атрактивната пејачка од Барбадос се здебелила 20 килограми, а иако не последните фотки се гледа дека е малку полничка, Ријана „мува не ја лази“ за тоа. Уште повеќе, во фраерска поза и со гордост го покажа своето подздебелено тело.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Се пожали дека е болна, но призна дека поради секси црвениот фустан кој го облекла се чувствува подобро.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top