Авто мото

Се тркаа, но потоа некој им ја расипа забавата (видео)


Веројатно сите знаат дека трките на јавни патишта не се легални, и тоа секаде низ светот. Двајца возачи на BMW M3 мислеа дека никој не ги гледа.

Тие не забележаа дека зад нив има црн Ford Explorer. Секако, се работеше за полициско возило. Како си поминаа возачите на овие спортски автомобили може да погледнете во видеото. И да, победникот во оваа трка не е битен.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top