Вебкафе

Се сексаат на автопат додека возат! (видео)


Млад пар се сексал додека со авомобилот возеле по автопат, а не престанаа ниту кога сфатија дека ги снимаат, односно само покажаа среден прст.

„Наш читател го снимил овој пар минатиот викенд, на опасниот дел од автопатот каде што се случуваат многу фатални несреќи“ вели новинарот на еден аргентински портал.

Младиот пар не престана, туку возачот само го покажа средниот прст.

Погледнете го видеото:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top