Вебкафе

Се сексаа на статуа од овца, минувачите бурно им навиваа (видео18+)

Аздисан пар од Нов Зеланд беше снимен како има секс на статуата од овца, а минувачите им скандираа со овации.

Снимката е направена во центарот на градот Данедин, на Јужниот остров. Кога четворката од автомобилот кои го снимија срамниот чин почна да навива, мажот само им мафна и си продолжи со „работата“.

„Се возевме со автомобилот, а една девојка која беше со нас одеднаш прсна во смеа. Се сексаа на статуата од една овца. Можеби стануваше збор за некаков предизвик. Се сеќавам дека си помислив какви легенди се двајцата“; вели 23-годишниот дечко кој го сними разузданиот пар.

Портпаролот од новозеландската полиција изјави дека не го истражуваат случајот бидејќи не добиле никакви поплаки од граѓаните. Инаку, во Нов Зеланд, поради секс на јавно место може да се заглави во затвор и до две и пол години.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top