Ај не заебавај

„Се продава Passat – цена 450 марки“ – регионов паѓа од смеа на овој оглас


„А ако сакате замена, тогаш е 10.000 конвертабилни марки“ стои додадено во овој оглас, веројатно на шега, објавен во БиХ. „Дали и дрвата одат заедно со пасатот“, праша еден „заинтересиран“. Одговорот беше негативен, секако. Passat-от брзо си најде нов сопственик.

18-11-passat1

Коментари

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top