Галерии

Се има, се може: Вака живее богатата и разглаена младина од Лондон


Од приватни хеликоптери и авиони, до луксузни Lamborghini, пливање со ајкули и полевање со скапи шампањи – за овие богати наследници од лондонскиот асфалт секој ден е празник, секое годишно време е лето.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top