Спорт

Само за женски очи: Гоковиќ тренира гол до појас! (видео)

Српскиот тенисер Новаќ Ѓоковиќ моментално е во Мајами каде се припрема за престојниот Мастерс турнир.

Ѓоковиќ вредно се припрема за престојниот турнир, па своите женски фанови ги „почести“ со видео на кое тренира без маица.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top