Филм / ТВ

Само за храбри: Ова е најстрашниот хорор филм и трае само 15 секунди!

На Третиот меѓународен фестивал на хорор филмови за најдобар хорор во траење од 15 секунди прогласен е филмот „Ема“ на режисерот Даниел Лимер.

Во жирито кое му ја додели првата награда на Лимер беа актерките Бони Аронс, Аманда Вајс, Барбара Магнолфи и Ејми Стил.

Ако сте доволно храбри, изгледајте ги петнаесетте секунди „Ема“.

Минатата година во истата категорија победи „Балкон“ на Крис Кронин.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top