Славни

Сама официјално си призна: Наоми Кемпбел во врска со славниот рапер

Планетарно популарната манекенка која припаѓа на генерацијата неприкосновени и бескомпромисно доминантни убавици кои оставија траен белег на модната сцена, Наоми Кемпбел, официјално потврди дека е во врска со раперот Скепта.

Двајцата решија врската да ја објават со сензуална фотографија на насловната страница на денешното издание на списанието GQ.

47-годишната Наоми им навести на нејзините обожаватели дека наскоро ќе објави дека е во врска со некого, откако објави дел од насловната страница на својот Инстаграм профил, со голем прашалник.

Манекенката беше во врска со басистот на групата У2 Адам Клејтон, како и со Флавио Бријаторе од Формула 1.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top