Славни

Сакаше да направи селфи, но фотографот реши да покаже малку повеќе

Иако има 47 години, Џенифер Лопез со своите фото објави на Инстаграм докажува дека без проблем им пркоси на истите.

На фотката која ја објави на Инстаграм, фотографот кој ја фатил Џеј Ло како се обидува да направи селфи решил да покаже малку повеќе од самата пејачка, давајќи ги на увид нејзините секси атрибути кои ја прават една од најсесксапилните и најпосакувани славни жени на светот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top