Галерии

Русинките се секси дури и со пеколниот вулкан од Бали во позадина (фото)

За сето локално население, како и поголем дел од светот, пеколниот вулкан Агунг на Бали е смртоносна закана од која бегаат по секоја цена. Но, не и за жешките руски убавици кои и од таа есхатолошка сцена знаат да го извлечат најдоброто и да го комбинираат со својот неодолив и незадржлив сексапил.

Под хаштагот #скозочноебали, кој стана култен и препознатлив за местото, тие објавуваат навистина импресивни и скокотливи фотографии.

A post shared by instagram (@mademnk3) on

A post shared by Okling (@okling_) on

A post shared by R & G (@roxannegeller) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top