Видео

Руни се врати во дресот од Евертон – еве како помина првиот тренинг (видео)


Легендата на англискиот фудбал се врати во клубот од кој замина во Манчестер Јунајтед и веќе го одработи првиот тренинг со новите соиграчи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top