Жешко

Роси Роф – сексапил „опасен за машкото здравје“

Секс бомбата Роси Роф важи за една од десетте најжешки и најсексапилни Британки на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

Непобитен доказ за тоа се опасно провокативните и фатално заводливи фотографии кои ги споделува на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

Провокативната 29-годишна Англичанка е позната како „ринг девојка“ – убавица која најавува рунди на бокс мечевите. Но, Роси е позната и по своите еротски фотки кои ги објавува на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

Advertisements
To Top