Спорт

Роналдо за 1:3 во Минхен? Сепак, не

Откако постигна гол со одличен волеј, погодокот на Кристиано Роналдо на полуфиналниот дуел против Баерн Минхен беше поништен поради играње со рака.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top