Advertisements
Жешко

Роналдо ужива на јахта со вереницата – сите „ја манијачат“ нејзината танга

Додека цела Италија го очекува првиот гол на Кристиано Роналдо во дресот на Јувентус, славниот фудбалер ужива на јахта со својата вереница Герогина Родригез.

Георгина моментите на нежност со својот избраник ги сподели на Инстаграм, а нејзините обожаватели и следбеници останаа импресионирани од еден детал на фотката.

„Колку е убаво да почувствуваш топла прегратка додека телото ти е ладно“, напиша во описот на фотката Георгина со „хаштагови“ преку кои му кажува на Роналдо дека го сака. А погледите од обожавателите се залепија за нејзиниот жежок задник провокативно истакнат со црна танга.

И не ги скратува своите Инстаграм од семејни фотки, иако последната таква ја објави на 21 август.

Advertisements

Најпопуларно

To Top