Славни

Ријана и Кети Пери во необични изданија за Vogue

Тие две некогаш беа неразделни, а сега повторно се здружија за потребите на насловната страница од најновото издание на Vogue.

Со оглед на фактот дека на овогодинешното Met Gala случување имаа најинтересни модни изданија, Ријана и Кети Пери заслужија да се најдат на насловна од престижното модно списание со наслов „Inside the Met Gala“.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Пери за таа прилика беше облечена во кратко златникаво фустанче кое го дизајнираше Versace и чизмички со златна боја, а стилот го збогати со големи крила. Ријана вниманието го привлече со светликавата наметка од Maison Margiela и впечатлива круна на главата.

Најпопуларно

To Top