Спорт

Реми како победа: Овој гол на Столе вреди за два (видео)


Стојанче Стоилов одигра уште еден фантастичен натпревар против Германија.

Пожртвуван, бирбен и лукав Столе повторно одигра клучна улога во нашата репезентација.

Притоа го постигна и најубавиот гол на мечот…овој гол вреди за два!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top