Музика

Растури на America’s Got Talent: Отпеа фантастично без да отвори уста (видео)

Се вика Дарси Лин, има 12 години. Останатото што треба да го видите и дознаете го имате на видеото. Интерпретацијата ја посвети на Мел б. Алал да му е на девојчето.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top