Славни

Растура на Инста: Емили во топлес со над 1,5 милиони допаѓања

Емили Ратајковски обожава да биде гола и не се воздржува да го покаже тоа на социјалните мрежи во секоја можна прилика.

Славната манекенка и актерка продолжува со провокативните фотографии на Инстаграм, каде почесто позира гола отколку облечена. Овој пат позираше во топлес издание, при што бујните гради ги покри со своите раце покажувајќи ги своите шест дијамантски прстени од кои еден веројатно е вереничкиот.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Откако се појави во спотот за песната Blurred lines, преку кој прослави планетарно, Емили не престанува да се разголува, како за платени кампањи, така и бесплатно на Инстаграм.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top