Advertisements
Славни

Распали со сексапил и сама си честиташе 40. роденден

Водителката од италијанската Серија А, Марика Фрускио, јавноста ја запозна најмногу по перверзните и сексапилни кадри и пози на фотките кои ги споделува на социјалните мрежи. И за Нова година не пропушти да дразне и провоцира со такви ласцивни глетки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

А сега, Марика распали со нова доза голотија на фотката која ја објави на Инстаграм, во склоп на честитките за сопствениот 40-ти роденден.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

Таа инаку е позната како голем фан на Наполи, а јубилејниот 40-ти роденден го прослави пред неколку дена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

Advertisements

Најпопуларно

To Top