Видео

„Расипан“ навивач на О’Саливен го ремети неговиот противник Трамп (видео)

Типот од публиката, веројатно фан на Рони О’Саливен, на два пати во моментот пред да го зададе ударот, го прекинуваше со врева неговиот противник Џад Трамп. Трамп првично се насмевна на тоа, но очигледно се подизнервира вториот пат.

Иако снимката е скоро пет години стара, вреди да се види реакцијата на Трамп, О’Саливен и останатите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top